Nazlı’nın modern tasarımlı konforlu odalarında ev sıcaklığında ağırlanırsın. Senin için çalışan, senin için düşünen, her konuda danışabileceğin, 24 saat hizmet alabileceğin sıcak, samimi, enerjik bir ekiple birliktesin. Zengin sosyal aktiviteler ile sadece öğrenciliği değil hayatı da dolu dolu yaşarsın. Trabzon’un saygın üniversitelerinin ve şehrin önemli noktalarının çok yakınındasın. 7/24 kamera sistemi ile korunan ve her alanda en son teknolojilerin kullanıldığı altyapı ile güvendesin. Yüksek hızda ücretsiz internetle her zaman online’sın.

Elektrik, su, ısınma, mobilya, internet ve temizlik masraflarıyla uğraşmaz, faturalarla boğuşmaz, sadece derslerine odaklanırsın.

Nazlı’da yemek daima hazırdır. Sana, sadece sabah ve akşam sunulan nefis seçenekler arasından seçim yapmak kalır. Özel olarak tasarlanmış rahat, sakin ve sessiz odalar ile Nazlı’da başarıyla aranda hiçbir engel kalmaz. Çamaşırların için çamaşırhane ve ütü odası ile her konuda pratik, her konuda rahatsın. Ve tabii en önemlisi Nazlı’nın çok renkli, çok sesli, çok keyifli ortamında farklı şehirler ve üniversitelerden gençlerle kuracağın dostluklar, yeni arkadaşlıklar için çok şanslısın.

Hizmetlerimiz