BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Hakkımızda

Nazlı Kız Öğrenci Yurdu olarak işletmecilik alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Trabzon özelinde öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Nazlı Kız Öğrenci Yurdu 126 kişilik konaklama kapasitesi olmak üzere 2011 yılı itibari ile faaliyete geçmiştir.
Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

İLETİŞİM

MİSYON

Geleceğe Giden Yolda Nazlı Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimizin tüm eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde geçirmeleri en önem verdiğimiz husustur. Sunduğu hizmetler ile bulunduğu lokasyonda en ileri öğrenim ve yaşam deneyimini sunmak ilk hedefimizi, esas misyonumuzu oluşturmaktadır.

VİZYON

Gelecek Çok Uzak Değil ve gelecek gençlerimizde. Gelecek okuyan, üreten, düşünen beyinlerde. Nazlı Kız Öğrenci Yurdu geleceğe şekil verecek gençlerin yetiştirilmesi aşamalarında üstlendiği önemli görevin farkında. Bu doğrultuda Nazlı Kız Öğrenci Yurdu olarak her daim gelişime, sorunsuz bir eğitim hayatına ve konforlu barınma alanlarına yatırım yapmaya devam edeceğiz.